Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      18.01.2018 r. w naszej szkole odbyła się kampania dotycząca segregacji odpadów prowadzona przez Związek Celowy Gmin MG-6. Przez cały dzień różne klasy (2a, 3f, 4a, 4d, 5a, 5c, 5d, 6a, 6b, 7b) uczestniczyły w prelekcjach.

Prowadzący, Pan Romuald Burczyk opowiedział o nowym sposobie segregowania odpadów. Zaprezentował uczniom pięć różnych pojemników i wyjaśnił, jakie odpady powinny się znaleźć w każdym z nich. Na koniec każdej prelekcji przeprowadzony był praktyczny quiz, polegający na odpowiednim dopasowaniu odpadów do właściwego pojemnika. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał poradnik o prawidłowym segregowaniu odpadów i małą niespodziankę. Uczniowie wychodzili zadowoleni, wyposażeni w nową wiedzę i bardziej świadomi potrzeby segregacji odpadów dla ochrony naszego środowiska. 

     Przypominamy, że  w związku z kampanią organizowane są konkursy: plastyczny dla klas I-VI „Moja czysta okolica” i fotograficzny dla klas VII „Segregacja – na co dzień”.

 

Nauczycielki przyrody:

Milena Miłoszewska

Dorota Malinowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569413

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim