Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     W środę, tj. 10 stycznia 2018 r., czworo uczniów naszej szkoły (Tobiasz Benowski 7a,  Miłosz Łucyszyn  7a, Gaja Marcinkowska 7a i Bartosz Podgórny  5c ) wzięło udział w rejonowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. 

Tematem tegorocznej  edycji konkursu  były  „Lata 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. Wszyscy dobrze poradzili sobie z trudnymi zadaniami konkursowymi. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Gaja Marcinkowska.  Będzie ona reprezentowała naszą szkołę w konkursie 5 kwietnia. Trzymamy kciuki i życzymy Gai powodzenia.

 

Anna Kosmenda

Nauczyciel historii

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570141

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim