Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      Wczoraj i dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia w ramach projektu unijnego 8.2.2. Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy miasta Gorzowa Wlkp. Było to programowanie w języku Scratch.

     W warsztatach układania Kostki Rubika wzięły udział dwie 10-osobowe grupy uczniów klas V-VII. Dzieci wykonały wszystkie wyznaczone im zadania, poznając historie pomagające im zapamiętać algorytmy potrzebne do układania; były to opowieści o zwierzętach, warsztatach samochodowych i sportach zimowych. Wszyscy dobrze się bawili, ucząc, w myśl zasady: z zabawy – nauka.

    Na koniec uczniowie klas IV-VII zostali zaproszeni (w dwóch turach) do sali gimnastycznej na pokaz szybkiego układania Kostki. Tu obserwowali zręczność prowadzących, poznali różne modele Kostek Rubika oraz podziwiali mozaikę ułożoną z 529 kostek.

 

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569465

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim