Grudzień  ubiegłego roku był dla kasy 3 e  miesiącem pełnym wrażeń.

07.12.2017 roku odbyły się nasze klasowe mikołajki. Oprócz świątecznych występów było również wiele innych wspaniałych atrakcji. Spędziliśmy wspólnie miło czas , śpiewaliśmy pastorałki, a także wzięliśmy udział w słodkim poczęstunku. Nie zabrakło również wspaniałej choinki i pięknych prezentów dla wszystkich…

Tuż przed świętami - 20.12.2017 r. całą klasą wybraliśmy się na wycieczkę bożonarodzeniową. Odwiedziliśmy Rogalowe Muzeum w Poznaniu , gdzie wysłuchaliśmy legendy o powstawaniu regionalnego smakołyku . Każdy z nas wziął udział w samodzielnym przygotowaniu poznańskiego rarytasu. Kolejnym miejscem , które odwiedziliśmy, była Fabryka Bombek w Gnieźnie. Obejrzeliśmy tam  proces produkcji ozdób choinkowych od kuchni. To był dla nas wyjątkowy czas  pełen radości , ciepła i rodzinnej atmosfery…..

Wychowawca  K. Bukowska