Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Grudzień  ubiegłego roku był dla kasy 3 e  miesiącem pełnym wrażeń.      

       07.12.2017 roku odbyły się nasze klasowe mikołajki. Oprócz świątecznych występów było również wiele innych wspaniałych atrakcji. Spędziliśmy wspólnie miło czas , śpiewaliśmy pastorałki, a także wzięliśmy udział w słodkim poczęstunku. Nie zabrakło również wspaniałej choinki i pięknych prezentów dla wszystkich…                                                                             

       Tuż przed świętami - 20.12.2017 r. całą klasą wybraliśmy się na wycieczkę bożonarodzeniową. Odwiedziliśmy Rogalowe Muzeum w Poznaniu , gdzie wysłuchaliśmy legendy o powstawaniu regionalnego smakołyku . Każdy z nas wziął udział w samodzielnym przygotowaniu poznańskiego rarytasu. Kolejnym miejscem , które odwiedziliśmy, była Fabryka Bombek w Gnieźnie. Obejrzeliśmy tam  proces produkcji ozdób choinkowych od kuchni. To był dla nas wyjątkowy czas  pełen radości , ciepła i rodzinnej atmosfery…..

Wychowawca  K. Bukowska

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569475

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim