Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

     Na wstępie musimy podkreślić (nawiązując do wczorajszej relacji), że przedszkolakom poszło zdecydowanie lepiej niż dorosłym podczas lekcji języka niemieckiego. Zabawy językowe sprawiły im wiele radości, dzięki czemu uczyli się, nawet o tym nie wiedząc!

    Dzisiaj nasi gospodarze zabrali nas w podróż do przeszłości. Odwiedziliśmy dawną Francję, mogliśmy zobaczyć, jak żyli i uczyli się francuscy przodkowie. Mamy o czym opowiadać po powrocie do Polski, zwłaszcza, że tą tematyką będziemy zajmować się w tym roku projektu.

    Jutro czeka nas kolejna lekcja niemieckiego z udziałem przedszkolaków. Ciekawe, czym zaskoczą nas tym razem...

 

    Pozdrawiamy z przeszłości

    Karolina i Agnieszka

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
207
Odsłon artykułów:
386618

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim