Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Nietypowa lekcja w MOS

        Dzisiaj uczniowie kl. VII a uczestniczyli w nietypowej lekcji. Odwiedzili Dział Kultury Filmowej w Miejskim Ośrodku Sztuki przy ul. Pomorskiej w Gorzowie.

          Lekcja dotyczyła m.in. umiejętności kreowania pierwszego dobrego wrażenia i komunikacji niewerbalnej. Prowadząca mówiła o prawidłowej postawie, dobieraniu odpowiednich słów i zwrotów adekwatnych do adresata. Zajęcia były długie, ale nikomu to nie przeszkadzało, ponieważ były niezwykle ciekawe.

Tobiasz Benowski, kl. 7a

 

 

Dzisiejsze wyjście do Miejskiego Ośrodka Sztuki bardzo mi się podobało. Mieliśmy zajęcia z mowy ciała. Zainteresowały mnie sposoby wypowiadania się publicznie. Zdziwiło mnie, że przestrzeń ma znaczenie dla dobrej prezentacji przygotowanego wystąpienia. Cenne było dla mnie to, że przedstawione w prezentacji zagadnienia mogliśmy poćwiczyć.

Jestem pewna, że nabyte umiejętności wykorzystam w przyszłości.

Amelia Kolczyńska klasa 7a

 

Prowadząca przypomniała nam, że język ciała, gestów i zachowań jest bardzo ważny i przydatny, m. in. podczas negocjacji lub narad, ale równie często używany w rozmowach nieoficjalnych. Sposób mówienia czy postawa sugerują nam charakter człowieka. Według mnie, najzabawniejsze było określanie nastroju ludzi po wyrazie ich twarzy.

Zuzanna Brytan, 7a

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
192
Odsłon artykułów:
334263

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim