Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

"Jak wspierać rozwój mowy dziecka w wieku wczesnoszkolnym"

Zapraszam wszystkich rodziców dzieci objętych terapią logopedyczną na obowiązkowe spotkanie, które odbędzie się 18 X 2017 r. (środa) o godzinie 16.30 w świetlicy szkolnej. Spotkanie ma na celu włączenie rodziców w proces wspomagania terapii dziecka, zapoznanie ze specyfiką zaburzeń mowy i wad wymowy oraz pokazanie, jak wspierać dziecko w usprawnieniu jego mowy, komunikacji, jak pomagać w usuwaniu wady wymowy i doskonaleniu wyrazistości mówienia.

 

Serdecznie zapraszam!

Justyna Stadler

logopeda szkolny

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
192
Odsłon artykułów:
334262

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim