LICYTACJA PIŁKI ZAKOŃCZONA

Przez ostatnie 10 dni trwała na Librusie licytacja piłki siatkowej, na której swoje podpisy złożyli znani siatkarze, m.in. Świderski, Zaroślińska i Bartuzi.

Ceną wyjściową tej oryginalnej piłki było 50 zł. Już od pierwszego dnia rodzice co rusz podbijali stawkę. Z dnia na dzień obserwowaliśmy  zaciętą „walkę” między pasjonatami siatkówki. Zainteresowani bardzo  hojnie przebijali cenę sprzętu sportowego. Podczas licytacji swoje oferty składali rodzice z klas piątych i szóstych, jednakże zwyciężyła mama uczennicy z klasy 2a. Gdy o godzinie 22.00 odczytano w wiadomościach na Librusie: 200 zł po raz trzeci! nie było wątpliwości, kto wygrał tę licytację.

Uroczystego wręczenia piłki z autografami dokonała pani Dyrektor Maria Traczyk, która serdecznie pogratulowała drugoklasistce, Natalii Pronin.

Uzyskana kwota z licytacji zasili konto Samorządu Uczniowskiego i zostanie przeznaczona na realizację kolejnych działań SU w tym roku szkolnym.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie!

Opiekunki Samorządu

Patrycja Saniuk