Dzisiaj w naszej szkole odbył się apel promujący wzorowe zachowanie prowadzony przez pedagoga szkolnego, Beatę Kępińską.

Gościem specjalnym apelu był ksiądz prałat Zbigniew Kobus, któremu uczniowie szkoły przekazali na odbudowę katedry część dochodu zgromadzonego podczas licytacji, która odbyła się w czasie festynu. Nasz Gość opowiadał ciekawe rzeczy dotyczące historii katedry i znalezionej kapsuły. Była to prawdziwa historia naszego miasta, której uczniowie chętne słuchali.

Następnie pani pedagog przypomniała uczniom wszystkie zasady dotyczące przestrzegania norm społecznych, kultury zachowania w szkole i poza nią.

W trakcie apelu pięknie dla wszystkich zaśpiewała uczennica klasy V d, Karolina Omelchenko, której talent mogliśmy poznać w czasie festynu integracyjnego.