Uczniowie uczęszczający do świetlicy mieli okazję wykonać prace plastyczne związane z gorzowskimi legendami, które później zostały wysłane na konkurs  organizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w Gorzowie Wlkp., przy współudziale Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego „Gorzowskie legendy widziane oczami dziecka II”.

Powstało wiele pięknych, estetycznych prac. Jury konkursu, który odbywał się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp., nagrodziło 3 uczennice z naszej szkoły:

Nagroda: Lena Barzycka uczennica kl. III b

Wyróżnienie: Alicja Świerzko uczennica kl. II a

Marta Kunicka uczennice kl. III e

18 września 2017r., w galerii „Na Mansardzie”, odbył się finał konkursu, gdzie uczennicom zostały wręczone dyplomy i  nagrody. Uczniowie, którzy przybyli na oficjalne wręczenie nagród, mieli okazję wysłuchać legendy napisanej przez innych uczniów, przebrać się w kostiumy postaci z legend czy też wpisać się do księgi pamiątkowej. Zapraszam na wystawę prac uczniów, którą można oglądać do 18 października 2017r.,  w galerii „Na Mansardzie”.

wychowawca świetlicy, Monika Koszcz