Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy

Każdy z Nas posiada jakiś ukryty talent i My- 15 września staraliśmy się go odkryć. Na początku zajęć uczniowie wysłuchali prostej historii o Vashti, która opowiada o tym, dokąd może doprowadzić nas kreatywność i wyobraźnia. Następnie dzieci z wielkim uśmiechem ozdobiły swoje ubrania w  kolorowe kropki o różnej wielkości. Tego dnia robiły wiele ciekawych rzeczy, by odkryć w sobie swoje mocne strony. Uczniowie między innymi  wykonali ramę, którą „nakropkowali”, a później robili sobie w niej zdjęcia (sprawiło im to wiele radości). Powstała także wystawa prac uczniów  pt. „Ogród talentów” – uczniowie na kropkowych kwiatach zrobionych przez siebie rysowali swoje talenty. Za rok będziemy również obchodzić Dzień Kropki, na który już teraz zapraszamy.

Wychowawca świetlicy: Monika Koszcz