Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy

Każdy z Nas posiada jakiś ukryty talent i My- 15 września staraliśmy się go odkryć. Na początku zajęć uczniowie wysłuchali prostej historii o Vashti, która opowiada o tym, dokąd może doprowadzić nas kreatywność i wyobraźnia. Następnie dzieci z wielkim uśmiechem ozdobiły swoje ubrania w  kolorowe kropki o różnej wielkości. Tego dnia robiły wiele ciekawych rzeczy, by odkryć w sobie swoje mocne strony. Uczniowie między innymi  wykonali ramę, którą „nakropkowali”, a później robili sobie w niej zdjęcia (sprawiło im to wiele radości). Powstała także wystawa prac uczniów  pt. „Ogród talentów” – uczniowie na kropkowych kwiatach zrobionych przez siebie rysowali swoje talenty. Za rok będziemy również obchodzić Dzień Kropki, na który już teraz zapraszamy.

 

Wychowawca świetlicy: Monika Koszcz

          

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
193
Odsłon artykułów:
318118

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim