Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Dzień Kropki w klasie 1 a

15 września klasa 1a obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto talentu, odwagi w pokonywaniu trudności oraz kreatywności. Uczniowie tego dnia ubrani byli w koszulki w kropki, które wspólnie z rodzicami wykonali w domu.

Tematem przewodnim zajęć lekcyjnych była „KROPKA".

Uczniowie obejrzeli historię małej Vashti, nieśmiałej dziewczynki. Zaciekawiła ona wszystkich. Dzięki niej dzieci zobaczyły, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego i może być inspiracją dla innych. Następnie uczniowie przystąpili do różnorodnych działań. Na boisku szkolnym powstały piękne, kolorowe prace namalowane kredą z wykorzystaniem małych i dużych kropek. Trzymając się za ręce, stworzyliśmy największą kropkę tego dnia. Ponadto, uczniowie pracowali w grupach, tworząc za pomocą farb kreatywne obrazy, używając tylko kropek. Rozwiązywali matematyczne łamigłówki oraz robili sobie zdjęcia w pamiątkowej „kropkowej" ramce. Na koniec, aby uczcić swoją pracę, zajadali ciasteczka w kropeczki.

Wychowawczyni klasy 1a

Monika Brałko

                

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
193
Odsłon artykułów:
318118

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim