Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Propozycja obwodów PUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

prowadzonych przez Miasto Gorzów Wlkp. dla uczniów klas I od 1 września 2017 r., w związku z  reformą oświaty.

 

1) Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Dąbrowskiego 23, do obwodu należą ulice: 30 Stycznia, Aleja Odrodzenia Polski, Edwarda Borowskiego, Generała Dąbrowskiego, Michała Drzymały od nr 3, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Zygmunta Krasińskiego, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Plac Grunwaldzki, Plac Nieznanego Żołnierza, Franklina Roosevelta, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego do nr 76, Zacisze.

2) Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów (powstała                        w wyniku przekształcenia Gimnazjum nr 9), 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Zamenhofa 2a (szkoła z oddziałami sportowymi), do obwodu należą ulice: Bohaterów Lenino, Generała Zygmunta Berlinga od nr 4, Chemiczna, Czereśniowa, Czwartaków, Edwarda Dembowskiego, Dziewiarska, 9 Maja, Energetyków, Filaretów, Filomatów, Marii Juchacz, Kordowa, Tadeusz Kościuszki, Floriana Kroenke, Mariana Langiewicza, Legionów Polskich, Waleriana Łukasińskiego, Makowa, Miodowa, Nylonowa, Niepodległości, Partyzantów, Podmiejska od nr 15 do nr 29, Podmiejska Boczna, Poliamidowa, Pomorska, Przędzalnicza, Kazimierza Pułaskiego od nr 1 do nr 8 oraz nr 10 i nr 12, Stilonowa, Franciszka Walczaka od nr 16 do nr 34, Włókiennicza, Walerego Wróblewskiego od nr 1 do nr 29, Franciszka Zubrzyckiego od nr 1 do nr 7, Ludwika Zamenhofa, Żniwna od nr 29 do nr 45. 

3) Szkoła Podstawowa nr 4 im Henryka Sienkiewicza, 66-400 Gorzów Wlkp.,                                   ul. Kobylogórska 110, do obwodu należą ulice: Jana Baczewskiego, Leona Bindera, Biwakowa, Bledzewska, Bociania, Braci Paździorków, Księdza Józefa Brauna, Bydgoska, Chorągwiana, Cicha, Cysterska, Deszczowa, Dojazdowa, Drozdowa, Drużynowa, Dworska, Józefa Furmanka, Gnieźnieńska, Gospodarska, Graniczna, Grobla, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hufcowa, Inowrocławska, Jaskółcza, Jęczmienna, Junacka, Karnińska, Marcina Kasprzaka, Stanisława Knaka, Kobylogórska, Koniawska, Kazimierza Kowalskiego, Jana Krasickiego, Kręta, Krótka, Kujawska, Kukułcza, Leszczynowa, Ludowa, Łagodzińska, Łąkowa, Łysa, Małorolnych, Mazurkowa, Miernicza, Międzychodzka, Niwicka, Nizinna, Nowy Dwór, Osadnicza, Osiedlowa, Owcza, Paradyska, Piaskowa, Pilska, Podgórna, Podmokła, Pogodna, Poznańska, Półwiejska, Pszenna, Rodła, Rumiankowa, Rzepińska, Siedlicka, Sierakowska, Skautów, Skowronkowa, Skrajna, Słowicza, Sowia, Strażacka, Sulęcińska, Świetlana, Torfowa, Toruńska, Tymiankowa, Ulimska, Urodzajna, Wał Długi, Wał Śluzy, Wągrowiecka, Wiatraczna, Wierzbowa, Willowa, Włościańska, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zastępowa, Zbąszyńska, Zieleniecka, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Zuchów, Żurawia, Żytnia.

4) Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów 12 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Al. Konstytucji 3 Maja 44, do obwodu należą ulice: Aleja Konstytucji 3 Maja od nr 26 do nr 61, Jerzego Bajana, Cedyńska, Chojeńska, Drawska, Goleniowska, Artura Grottgera od nr 19 wzwyż, Gryfińska, Jastrzębia, Kamieńska, Kołobrzeska, Koszalińska, Leona Kruczkowskiego, Lipiańska, Łobeska, Jana Matejki od nr 38 do nr 45, Moryńska, Mosiężna, Myśliborska, Nowogardzka, Pełczycka, Piłkarska, Policka, Połczyńska, Przy Stadionie, Pyrzycka, Stanisława Skalskiego, Słupska, Sokola, Spiżowa, Sportowa, Leopolda Staffa, Stargardzka, Szczecińska, Czesława Tańskiego, Wolińska, Złotego Smoka.

5) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego, 66-400 Gorzów Wlkp.,                            ul. Gwiaździsta 14 w Zespole Szkół nr 6, do obwodu należą ulice: Aleje 11 Listopada, Konstantego Ciołkowskiego, Jurija Gagarina, Gwiaździsta, Ikara, Kosmonautów, Kostrzyńska od nr 1 do nr 29, Lotników, Mała, Olimpijska, Plac Słoneczny, Planetarna, Polarna, Stanisława Skarżyńskiego, Słoneczna, Zatorze, Żeglarska.

6) Szkoła Podstawowa nr 7 (powstała w wyniku przekształcenia Gimnazjum nr 7), 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Estkowskiego 3, do obwodu należą ulice: Adama Asnyka, Aleja Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 25 i od nr 62, Armii Polskiej, Bohaterów Warszawy, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Chyża, Dworcowa, Ewarysta Estkowskiego, Garbary, Artura Grottgera od nr 1 do nr 18, Jancarza, Jana Kasprowicza, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Juliusza Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Łazienki, Łużycka, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Nadbrzeżna, Cypriana Kamila Norwida, Orla, Orląt Lwowskich, Plac Młyński, Pocztowa, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Rzeźnicka, Henryka Sienkiewicza, Generała Sikorskiego od nr 10 do nr 125, Składowa, Spichrzowa od nr 7, Stara, Marii Skłodowskiej-Curie, Strzelecka, Karola Szymanowskiego, Juliana Tuwima, Wodna, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zaułek, Żelazna, Stefana Żeromskiego.

7) Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Nowa 7,                do obwodu należą ulice: Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej, Generała Józefa Bema, Generała Zygmunta Berlinga od nr 1 do nr 3, Chmielna, Wojciecha Głowackiego, Nowa, Okólna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Księcia Józefa Poniatowskiego, Skromna, Józefa Sułkowskiego, Romualda Traugutta, Franciszka Walczaka od nr 13 do nr 15, Widok, Franciszka Zubrzyckiego od nr 8.

8) Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Towarowa 21, do obwodu należą ulice: Akacjowa, Bracka, Brzozowa, Budowlanych, Fabryczna, Grabowa, Karola Hermy, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Świętego Jerzego, Jutowa, Klonowa, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Malinowa, Małopolska, Mazowiecka, Mechaniczna, Morelowa, Orzechowa, Polna, Portowa, Prosta, Przemysłowa, Różana, Sielska, Spokojna, Spółdzielców, Księdza Augustyna Szamarzewskiego, Śląska, Środkowa, Targowa, Tkacka, Towarowa, Wał Okrężny, Wał Poprzeczny, Ludwika Waryńskiego, Piotra Wawrzyniaka, Wąska, Winna, Woskowa, Żerańska.

9) Szkoła Podstawowa nr 11 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, 66-400 Gorzów Wlkp.,                 ul. Stanisławskiego 2 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego, do obwodu należą ulice: Józefa Chełmońskiego, Hugona Kołłątaja, Janusza Korczaka, Joachima Lelewela, Jacka Malczewskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Jana Stanisławskiego.

10) Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Dobra 16, do obwodu należą ulice: Artylerzystów, Czołgistów, Dąbroszyńska, Dobra, Dolna, Drzewicka, Folwarczna, Górna, Hetmańska, Husarska, Kadetów, Kasztelańska, Kirasjerów, Komandosów, Kostrzyńska od nr 30, Krzyżowa, Małyszyńska, Marynarki Wojennej, Metalowców, Minerów, Mironicka, Nad Wartą, Nasienna, Odlewników, Okopowa, Ozima, Piechoty, Pontonierów, Promienna, Rolna, Rycerska, Rzeczna, Saperów, Stalowa, Tartaczna, Ułanów, Ustronie, Warzywna, Wiśniowa, Witnicka, Wopistów, Zbożowa, Zwiadowców, Źródłowa.

11) Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi                        im. Arkadego Fiedlera, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Szwoleżerów 2 oraz ul. Paderewskiego 5                         w Zespole Szkół nr 13, do obwodu należą ulice: Generała Władysława Andersa, Generała Józefa Chłopickiego, Księcia Adama Czartoryskiego, Ignacego Daszyńskiego, Jana Dekerta, Diamentowa, Romana Dmowskiego, Ireny Dowgielewiczowej, Górczyńska, Władysława Grabskiego, Jana Daniela Janockiego numery nieparzyste od 1 do 17, Komisji Edukacji Narodowej nr 2 i 4, Koralowa, Jana Korcza, Wojciecha Korfantego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Waldemara Kućki, Generała Stanisława Maczka, Stanisława Mikołajczyka, Jędrzeja Moraczewskiego, Na Skarpie, Gabriela Narutowicza, Michała Kleofasa Ogińskiego, Opalowa, Juliana Konstantego Ordona, Ignacego Paderewskiego, Papuszy, Perłowa, Plac Jana Pawła II, Biskupa Wilhelma Pluty, Połaniecka, Generała Prądzyńskiego, Kazimierza Pułaskiego nr 9 i 11 oraz od nr 13, Racławicka, Macieja Rataja, Rubinowa, Generała Sosnkowskiego, Generała Józefa Sowińskiego, Srebrna, Szmaragdowa, Szwoleżerów, Księdza Piotra Ściegiennego, Franciszka Walczaka od nr 24 do nr 34, Wincentego Witosa, Stanisława Wojciechowskiego, Walerego Wróblewskiego od nr 30, Złota.

12) Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Kotsisa 1,do obwodu należą ulice:, Marii Dąbrowskiej, Arkadego Fiedlera, Aleksandra Kotsisa, Jana Matejki od nr 1 do nr 37 i od nr 67, Młodych, Ignacego Mościckiego, Mikołaja Reja, Melchiora Wańkowicza, Gabrieli Zapolskiej.

13) Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Piłsudskiego, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Dunikowskiego 5 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 16, do obwodu należą ulice: Ateńska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Berlińska, Władysława Broniewskiego, Brukselska, Bułgarska, Chorwacka, Augusta Cieszkowskiego, Czeska, Jana Długosza, Ksawerego Dunikowskiego, Aleksandra Fredry, Haska, Kijowska, Jana Kochanowskiego, Litewska, Lizbońska, Londyńska, Lwowska, Macedońska, Madrycka, Karola Marcinkowskiego, Jana Matejki od nr 46 do nr 66, Józefa Pankiewicza, Paryska, Plac Polski, Plac Unii Europejskiej, Praska, Mariana Adama Rejewskiego, Jerzego Różyckiego, Rumuńska, Ryska, Rzymska, Serbska, Słowacka, Słowiańska, Stanisława Staszica, Węgierska, Wiedeńska, Wileńska, Leona Wyczółkowskiego, Henryka Zygalskiego.

14) Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Sportowymi im. Adama Mickiewicza, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Warszawska 19 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3, do obwodu należą ulice: Chabrowa, Stanisława Cichońskiego, Czechowska, Michała Drzymały od nr 1 do nr 2, Dzieci Wrzesińskich, Dziewięciu Muz, Gajowa, Góra Powstańców, Grochowa, Hawelańska, Zbigniewa Herberta, Stanisława Kirkora, Kłosowa, Włodzimierza Korsaka, Krańcowa, Krzywa, Juliana Lambora, Leśna, Lutycka, Mostowa, Obotrycka, Ogrodowa, Parkowa, Pionierów, Plac Katedralny, Plac Staromiejski, Podmiejska od nr 1 do nr 14 i od nr 30, Południowa, Ptasia, Sadowa, Siewna, Generała Sikorskiego od nr 1 do nr 9 i od nr 126, Profesora Andrzeja Słabońskiego, Spichrzowa od nr 1 do nr 6, Stary Rynek, Stroma, Sybiraków, Lucjana Szenwalda, Szkolna, Szpitalna, Teatralna, Urocza, Uskok, Franciszka Walczaka od nr 1 do nr 12, Warszawska, Wawrowska, Wełniany Rynek, Zabytkowa, Żniwna od nr 1 do nr 28 i od nr 46.

15) Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte,                      66-400 Gorzów Wlkp., ul. Szarych Szeregów 7 w Zespole Szkół nr 20, do obwodu należą ulice: Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Generała Nikołaja Bierzarina, Wojciecha Bogusławskiego, Czartoryskich, Działkowców, Działyńskich, Marka Edelmana, Generała Augusta Emila Fieldorfa-Nila, Generała Józefa Hallera, Majora Hubala, Jana Daniela Janockiego od nr 2 do nr 18 parzyste i wzwyż, Jedwabnicza, Generała Franciszka Kleeberga, Kombatantów, Komisji Edukacji Narodowej nr 1,3,5,6 i  od nr 7, Generała Bora Komorowskiego, Stanisława Konarskiego, Onufrego Kopczyńskiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, Adama Naruszewicza, Obrońców Pokoju, Generała Leopolda Okulickiego, Ossolińskich, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Grzegorza Piramowicza, Jana Ludwika Popławskiego, Raczyńskich, Generała Grota Roweckiego, Ireny Sendlerowej, Silwanowska, Generała Sosabowskiego, Stefana Starzyńskiego, Majora Henryka Sucharskiego, Szarych Szeregów, Śniadeckich, Franciszka Walczaka od nr 35, Załuskich, Zielona Kotlina.

16) Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Taczaka 1 w Zespole Szkół nr 21, do obwodu należą ulice: Alabastrowa, Ametystowa, Krzysztofa Arciszewskiego, Ariańska, Barytowa, Stefana Batorego, Bazaltowa, Berylowa, Oleńki Billewiczówny, Błotna, Bohaterów Westerplatte, Hipolita Cegielskiego, Karola Chodkiewicza, Cisowa, Cyprysowa, Stefana Czarnieckiego, Marcina Czechowica, Daglezjowa, Dolomitowa, Bolesława Domańskiego, Dowbora-Muśnickiego, Galenowa, Andrzeja Górki, Grafitowa, Granitowa, Maksymiliana Jackowskiego, Jana Kazimierza, Jaspisowa, Jodłowa, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Ketlinga, Kiemliczów, Jana Kilińskiego, Andrzeja Kmicica, Jana Amosa Komeńskiego, Kredowa, Krzemowa, Jerzego Kukuczki, Witolda Kurnatowskiego, Kwarcowa, Lazurytowa, Karola Libelta, Stanisława Lubienieckiego, Jana Łaskiego, Malachitowa, Marmurowa, Jana Metziga, Modrzewiowa, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Nefrytowa, Krzysztofa Niemirycza, Stefana Okrzei, Onyksowa, Jana Ostroroga, Owocowa, Pirytowa, Emilii Plater, Longinusa Podbipięty, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Aleksandra Puszkina, Tadeusza Rejtana, Saska, Emilii Sczanieckiej, Sjenitowa, Jana Skrzetuskiego, Sosnowa, Jonasza Szlichtynga, Świerkowa, Stanisława Taczaka, Achacego Taszyckiego, Topazowa, Tytanitowa, Ukośna, Uranitowa, Wapienna, Adolfa Warskiego, Wiejska, Władysława IV, Michała Wołodyjowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 77, Onufrego Zagłoby, Stanisława Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa.