Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Filtr
 •          Klasa 2 a dalej prężnie działa i rozwija czytelnictwo. Dzięki odwiedzinom i czytaniu przez zaproszonych gości w naszej klasie kształtuje się charakter i znacznie redukuje stres.

 •      22 stycznia br. klasa 7a wzięła udział w warsztatach pod tytułem „Pastisz filmowy” organizowanych przez Panią Małgorzatę Miszczak – gorzowską Liderkę Filmoteki Szkolnej.

 •     Pod takim hasłem 18 stycznia br. odbył się pierwszy w nowym roku rajd PTTK na trasie Marwice – Wysoka – Lubiszyn (13 km). Wzięło w nim udział dwanaścioro Piętnastkowiczów (w tym – oczywiście – rodzice i rodzeństwo).

 •        Zaczęło się od tego, że Alan Aleksander Milne podarował swojemu synowi pluszowego misia. Był rok 1921, Krzyś świętował pierwsze urodziny, a jego tata pewnie nie przypuszczał, że za sprawą zwykłej zabawki zyska wkrótce tak wielką sławę. Tymczasem już 5 lat później w Londynie drukiem ukazał się „Kubuś Puchatek”, którego bohater uważany jest dzisiaj za najsłynniejszego misia świata. Zaś w rocznicę urodzin Milne’a obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka.

 •        21 stycznia br. klasa 2 a wraz wychowawczynią, odwiedziła Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gorzowie Wielkopolskim.

 • “Zimowe słonko wesoło patrzy

  I ciepły uśmiech przesyła Babci.

  Ja też Babuniu mam dziś dla Ciebie

  Uśmiech-jak słonko jasne na niebie.”

   20 stycznia br. dzieci odwiedziły ich ukochane Babcie oraz Dziadkowie.

 •        Początek nowego roku sprzyja podsumowaniom, stąd pora na podsumowanie biegowego roku 2019 Debory Szmytkiewicz z klasy VIa.

 •      17 stycznia bieżącego roku miałam ogromną przyjemność obserwować lekcję współprowadzoną przez Panie Ewę Cegielską (nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej) i Agnieszkę Kucharską - Tankielun (nauczyciela języka angielskiego). Były to zajęcia CLIL (nauczanie przedmiotowo - językowe) z wykorzystaniem in-class flip (praca w stacjach).

 •         12 stycznia br. w święto Chrztu Pańskiego, klasa 3a podczas mszy świętej wystawiła  scenkę obrazującą Chrzest Jezusa w Jordanie, jednocześnie pokazując odniesienie do sakramentu chrztu dzisiaj.

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
358
Odsłon artykułów:
849109

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim