Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Filtr
  •        Dnia 30 stycznia, poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z opiekunem panią Joanną Łazowską, udał się pod Dzwon Pokoju, aby razem z przedstawicielami Rady Gorzowa i partnerskich miast niemieckich, obchodzić Dzień Pamięci i Pojednania. O 12.00 na Placu Grunwaldzkim zabrzmiał hejnał miasta. Goście wygłosili poruszające przemówienia i zaprosili zebranych do zabicia w Dzwon Pokoju.

  •         W piątek 11 stycznia klasy 7a i 8a wybrały się na wycieczkę – trochę nietypową, bo do Teatru Wielkiego w Poznaniu na balet „Dziadek do orzechów”. Dla większości była to pierwsza wizyta w poznańskiej operze, a już na pewno na takim przedstawieniu. Muzyka, kostiumy, scenografia, a przede wszystkim taniec zachwyciły chyba wszystkich. Mamy nadzieję, że dla wielu uczniów będzie to początek przygody z baletem i operą.

  •        Miło nam ogłosić, że projekt W poszukiwaniu gorzowskich smoków zdobył Grant Nowej Ery w IX edycji ogólnopolskiego konkursu ,,Projekt z klasą". Został on wybrany przez kapitułę konkursową spośród ponad 2000 projektów z całej Polski i  nagrodzony kwotą 1000 złotych.

  • Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2018/2019

               Wykaz uczniów z poszczególnych klas, którzy uzyskali średnią ocen min. 5,30 i co najmniej dobre zachowanie. W imieniu tych osób szkoła wnioskuje o stypendia motywacyjne:

  •       9 stycznia  29 uczniów klas 4-6 wzięło udział w III edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej –  „Biblista- Junior”  2018/2019.  Uczniowie pełni wiary i nadziei przystąpili do zadań konkursowych, by   sprawdzić  swoją wiedzę na temat życia i działalności Jezusa.   Najlepszymi okazali się: 

  •        W poniedziałek 17.12.2018 roku, uczniowie klas 7-8 rozegrali turniej finałowy Mistrzostw Gorzowa Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych.

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
208
Odsłon artykułów:
615296

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim