Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

Filtr
 • ZdjęcieW naszej szkole prowadzimy różnorodne zajęcia profilaktyczne. Do jednych z nich należą działania przeciwdziałające cyberprzemocy. Dzieci z klasy Vc na zajęciach prowadzonych przez pedagoga szkolnego i wychowawcę klasy dzieliły się swoją wiedzą dotyczącą agresji elektronicznej oraz stworzyły plakaty dotyczące cyberprzemocy i jej skutków, które zostały wyeksponowane na korytarzu szkoły.

   

  B. Kępińska, pedagog

   

  A. Szmytkiewicz, wychowawca klasy

   

 • 20 lutego 2017r. uczniowie z klasy 3a i 3d wzięli udział w uroczystej inauguracji projektu „Czym skorupka za młodu” realizowanym w Ośrodku Edukacyjnym mieszczącym się przy Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. Projekt zakłada osiem spotkań, podczas których będziemy poznawać i pogłębiać tajniki matematyki i fizyki.

 •  

  Konkursy rodzinne w naszej szkole cieszą się wielką popularnością.

  Dzieci są szczęśliwe, kiedy razem z rodzicami mogą wykonywać różne prace.

  Na apelu klas I – III podsumowującym I półrocze zostały między innymi wręczone dyplomy i nagrody dla uczniów i ich rodziców za udział w konkursie ,,Anioły, Aniołki, Aniołeczki". Uroczyście przez p.dyrektor i p.pedagog nagrody wręczono:

 • ZdjęcieChcąc uniknąć konfliktów w klasie, niezbędne jest podejmowanie takich działań, które integrują zespół klasowy, wzmacniają u uczniów poczucie przynależności do grupy oraz poczucie własnej wartości. Dlatego też w klasie IV d częstym gościem jest pedagog szkolny, który razem z wychowawcą klasy współprowadzi lub prowadzi zajęcia.

 • Zdjęcie17 lutego naszą szkołę odwiedzili zacni goście. Pani Olga Buchowka i Pan Yuri Dziubiński – artyści z Grodna – przybyli w towarzystwie Pani Wilhelminy Rother – Prezes Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej - by przekonać się, co robią uczniowie naszej szkoły na lekcjach plastyki.

 • ZdjęcieUczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 chętnie podejmują na zajęciach ciekawe tematy. Tym razem uczniowie klas I- III ze swoimi wychowawcami i klas IV-VI biorą udział w akcji promującej honorowe oddawanie krwi – „Twoja krew, moje życie”. Dzięki akcji uczniowie dowiadują się, jak ważna jest krew dla człowieka i w jaki sposób można pomóc innym ludziom. Dowiadują się również, że krwi nie można niczym zastąpić, ani nie można jej sztucznie wyprodukować. Ważne, aby już od najmłodszych lat kształcić  chęć dzielenia się, pomagania i zachęcania, aby w przyszłości stać się Honorowym Dawcą Krwi.

 • ZdjęcieNa łyżwach rozwijamy wszystkie motoryczne zdolności naszego ciała, a jednocześnie zwinność ,koordynację ,szybkość  i przyspieszenie. Dlatego 15 lutego uczniowie z małej świetlicy wybrali się na lodowisko. Na tafli lodu stanęły dzieci z klasy IIIa,IIIc,IIIe,IIIf.

 • Obiady Marzec

  98,90 zł

  Płatne do 27.02.2017 r. na konto firmy cateringowej

  lub do 28.02.2017 r. u kierownika świetlicy.

 • ZdjęcieTego jeszcze nie było!

  Naprawdę trudno jest przebić dziewczynki i przez długi okres być wzorem dla innych, a tym samym przestrzegać obowiązujących zasad i norm w świetlicy. Taki właśnie zaszczyt spotkał Szymona Gramsa z kl.3c.Chłopiec od dłuższego czasu ubiegał się o miano „wzorowego świetlika”.

 • Jeszcze przed feriami zimowymi uczniowie klasy II b gościli w swoich progach mieszkankę Japonii- Keiko Yurikusa. Ku zdziwieniu uczniów nie Ona miała na sobie tradycyjny strój japoński- kimono i buty- geko, ale wychowawca klasy.

 • Mając doposażone zaplecze w świetlicy szkolnej, między innymi dzięki przekazanym środkom w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, odbyło się w naszej szkolewiele działań dotyczących promowania zdrowego stylu życia. Były to między innymi konursy, quizy, spotkania ze specjalistami. Dzieci chętnie wykonywały prace plastyczne promujące zdrowy styl życia. Powstały między innymi plakaty dotyczące negatywnych skutków sięgania po alkohol. Uczniowie układali też piosenki promujące zdrowy styl życia. Siedząc na wygodnych krzesełkach, wypowiadali się na temat właściwego spędzania czasu wolnego, przestrzegania ogólnie przyjętych norm i zasad.

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
196
Odsłon artykułów:
398820

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim